Kayseri Otomatik Kapı | Sanec

SANEC OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

FİRMA PROFİLİ

2002 yılından bu yana otomatik kapı sektöründe binlerce kaliteli projeye imza atmış olan firmamız; 2011 yılı başlangıcından itibaren Kapı Kontrol Sistemleri , Cam Aksesuarları, Güvenlik/Geçiş Kontrol Sistemleri konularında faaliyet gösteren dünyada sektörün öncüsü olan DORMA ürünlerini de bünyesine dahil etmiştir. SANEC doğrudan iştirakleri, stratejik ortaklıkları ve ticari temsilcilikleri ile Türkiye nin birçok noktasında geniş bir tüketici kitlesine hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Sanec olarak vizyonumuz ; müşteri odaklı bir yaklaşımla bölgede ve Türkiye de hizmet sektöründe yer aldığımız ve temsilcisi olduğumuz markalarla lider konuma erişmektir. Tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak , Dünya çapında ki teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye de ki değişimin öncüleri arasında yer almayı istiyoruz.

HEDEFİMİZ

SANEC hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. SANEC , markalarının değerini bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi , özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olmayı hedeflemektedir.

 
Yıllık Deneyim
+ Müşteri
+ Proje
& Memnuniyet

19 Yıllık sektörel deneyim ile binlerce projede bizim imzamız var

SANEC hizmet verdiği müşterilerine; Üstün Teknoloji Yüksek Kalite Üstün Teknoloji sunmaktadır...